Create membership

Welcome to Boligskift.dk

With a benefit package at Boligskift.dk
you're able to contact unlimited landlords in 28 days for
just 299 kr.

Betalingsmuligheder

The benefit package includes

  • checkIcon Unlimited access to contact details on all listings at Boligskift.dk
  • checkIcon Get contacted directly by landlords
  • checkIcon Automatic notifications about new property listings
  • checkIcon Cancel anytime after the first 24 hours till the end of the next period

You can cancel your membership just 24 hours after creation. If the membership is not cancelled within 28 days it costs 299 kr. per month and is automatically renewed every 4 weeks until you cancel.

Happy home hunting!

Rent for: 9,000 kr/md
Intro offer. Get 3 days access for 29 kr.

2500 Valby

1 rums Lejlighed på 30 m²

Squaremeters
Area
30 m2
Rooms
Rooms
1
Rent period
Rent period
Unlimited
Property type
Property type
Apartment

Rent for: 9,000 kr/md
Intro offer. Get 3 days access for 29 kr.

På Mutzuvej 2-8 i Valby udlejer vi 1- og 2-værelses lejligheder. Størstedelen af de 2-værelses lejligheder er delevenlige.

Hårde hvidevarer
Der er et lille køle- og fryseskab, emhætte og 2-zoners kogeplade i alle lejligheder. Der er vaskefaciliteter i kælderen.

Husdyr
Lejere kan ansøge om tilladelse til at holde én indekat. Se vores samlede husdyrsregler her.

Fælles arealer
Du får adgang til et hyggeligt gårdrum med bede, stauder og japanske træer, hvor der er plads til at mødes med naboerne eller vennerne og nyde de varme sommeraftener. Trænger du til lidt luft om ørerne, har du adgang til en fælles tagterrasse med et drivhus og flere siddepladser.

Hvis vejret driller, kan I rykke ind i fællesrummet, hvor der også er plads til at hygge og spise med vennerne, hvis lejligheden bliver for trang.

Property details

Report abuse
  • Property type
    Apartment
  • Area
    30 m2
  • Rooms
    1

• Monthly rent
    9,000,-
  • Aconto
    ,-
  • Prepaid rent
    9,000,-
  • Deposit
    27,000,-
  • Oprettelsesdato
    20.12.2025
Intro offer. Get 3 days access for 29 kr.

2500 Valby

Property details

Report abuse
  • Property type
    Apartment
  • Area
    30 m2
  • Rooms
    1

• Monthly rent
    9,000,-
  • Aconto
    ,-
  • Prepaid rent
    9,000,-
  • Deposit
    27,000,-
  • Oprettelsesdato
    20.12.2025
Intro offer. Get 3 days access for 29 kr.

• Area
    30 m2
  • Rooms
    1

• Monthly rent
    9,000,-
  • Aconto
    ,-
  • Prepaid rent
    9,000,-
  • Deposit
    27,000,-
  • Oprettelsesdato
    20.12.2025
Intro offer. Get 3 days access for 29 kr.